Відбулась 31 сесія 7 скликання Ямпільської міської ради

1

19 березня відбулася чергова 31 сесія Ямпільської міської ради, на якій було розглянуто та прийнято рішення по питаннях згідно порядку денного. Одним з перших розглядалися питання про внесення змін до бюджету міської ради, що дасть можливість ефективного використання коштів бюджету міста.

Враховуючи зміни в законодавстві у сфері освіти, було затверджено Порядок призначення на посаду керівника закладу освіти комунальної власності територіальної громади м. Ямполя, засновником якого є міська рада, в якому передбачено призначення керівника відповідного закладу освіти на посаду рішенням сесії Ямпільської міської ради за результатами конкурсного відбору, що проводитиметься відповідно до даного Порядку, шляхом укладення контракту.

Наступним до розгляду було озвучено питання про прийняття повноважень засновника дочірнього підприємства «Ямпільводоканал» комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». А також про реорганізацію ДП «Ямпільводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» у зв’язку з передачею цілісного майнового комплексу даного підприємства із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до комунальної власності територіальної громади міста Ямполя.

Також було розглянуто ряд земельних питань, зокрема щодо надання в оренду ПАТ «Вінницяобленерго» земельних ділянок по м. Ямполю, на яких розташовані трансформаторні підстанції та виробничі будівлі СО «Ямпільські ЕМ» у розмірі 10% від нормативно-грошової оцінки землі.

2