Приклад для наслідування

1.1 Меліорація

Ямпільська міська рада нагадує, що з 01 березня триває двомісячник із благоустрою території міста Ямполя, який спрямований на те, щоб зробити наше місто чистим та охайним.

З великою приємністю та вдячністю хочеться відзначити ті організації, їх керівників та очолювані ними колективи, які свідомо підійшли до питання благоустрою міста та вже активно включилися в процес прибирання закріпленої за ними території, а саме Ямпільське міжрайонне управління водного господарства (керівник – Чорній Л.С.), Ямпільська районна комунальна рятувально-водолазна служба (керівник – Левицький В.А.), ТОВ «Укрбалонпостач» (керівник – Пасілецький М.П.), митний пост «Ямпіль» (керівник – Стрижевський О.П.), швейна фабрика ТОВ «НІКА-ТЕКСТ» (керівник Сидоренко Б.В.), ПП «Ямпіль-сервіс» (керівник – Бежнар В.К.).

Комунальні підприємства також активно працюють над очищенням міста після зими. Продовжується  робота по підчистці високорослих дерев, спільно з громадянами, що перебувають на обліку районного центру зайнятості, організовано зачистку від піску та болота узбіч міських доріг.

Закликаємо й інші організації міста брати хороший приклад та активно долучатися до процесу прибирання закріплених за ними територій. Спільними зусиллями зробимо Ямпіль чистим, привабливим та затишним!

1. меліорація

2.2.Газконтора

2.Пасілецький М,П, газконтора

3. Митниця

4.швейна фабрика5. Рятувальна станція

6.Бежнар В.К. ринок

7. КП