Шановні ямпільчани! Дорогі наші воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни!

Головне фото

Сердечно вітаю Вас з 75-ою річницею з Дня визволення міста Ямполя від німецько-фашистських загарбників!

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Ми пишаємося героями, які і сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Честь і шана ветеранам нашого міста – визволителям рідної землі. Завдяки Вашому подвигу ми отримали змогу жити у  незалежній державі, а Ваша мужність зберігається в нових поколіннях українського народу.  Кожен з Вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Низький Вам уклін!

Завжди пам’ятаймо про тих, хто ще сьогодні поруч з нами, віддаймо їм свою повагу, доброту, теплоту сердець. Пам’ятаймо про тих, хто уже пішов з життя, адже ми живемо – допоки жива наша пам’ять.

Від щирого серця бажаю всім добра, миру і злагоди, міцного здоров’я, поваги та любові рідних, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного міста та зміцнення нашої Української держави.

Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнене радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

 

З повагою,  міський голова Анатолій Юрченко