Шановні працівники житлово-комунального господарства та комунального обслуговування населення

ImbXM0xh - копия

Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро і сердечно вітаю всі трудові колективи підприємств комунального господарства і побутового обслуговування населення нашого міста з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Ваша щоденна праця – основа добробуту ямпільчан. Адже від вашого відповідального виконання службових обов’язків залежить забезпечення комфортних умов життя тисяч громадян. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість ваших послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій та добробут кожної родини в місті. Упевнений, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг.

Хочу висловити всім вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі. Спасибі за ваш значний внесок у підтримання нормальної життєдіяльності нашого міста, за вміння знаходити альтернативні шляхи і способи вирішення існуючих проблем.

Бажаю вам гарного настрою та оптимізму, впевненості, успіхів у виконанні повсякденних завдань. Міцного здоров’я, наснаги, добробуту та злагоди в родинах!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко