Чисте та охайне місто – справа всіх і кожного

1

З початком весни у нашому місті серед ямпільчан закипіла робота з прибирання та зачищання територій біля своїх помешкань, адже кожен господар хоче зробити своє подвір’я чистим та охайним. І це надзвичайно похвально. Чистота всього міста – справа кожного з нас. Але дуже прикро бачити таку картину, коли мішки та пакети зі сміттям, бур’яни, гілля від розчищених дерев деякі недобросовісні громадяни виносять за паркан власного подвір’я і просто залишають на тротуарах, обабіч проїжджої частини вулиці з надією на те, що хтось має те прибрати. Більшість з них дотримується думки – головне, що біля хати чисто, а за межами паркану, то вже не їхня справа. А чия ж тоді?

Дуже неприємно спостерігати за тим, як біля міських урн лежать розкидані рештки від продуктів харчування. Деякі недобросовісні ямпільчани, економлячи на сплаті за вивезення сміття, систематично викидають цілі пакети з харчовими відходами прямісінько в урни, вміст яких згодом розтягують безпритульні собаки та коти. Пам’ятаймо про те, що завжди потрібно з повагою ставитися до оточуючих, які проходять повз такі місця і мимоволі споглядають за таким неприємно вражаючим «пейзажем».

Вкотре нагадуємо, щоб уникнути проблем з утилізацією побутових відходів, укладайте договори на вивезення сміття з КП «Ямпіль-комунгосп» (телефон: 2-16-29), сплачуйте ті невеликі кошти, завдяки яким сміттєвози матимуть змогу частіше забирати та вивозити тверді побутові відходи.

Повідомляємо, що в місті працює комісія з виявлення недобросовісних порушників благоустрою території міста Ямполя, з якими проводяться роз’яснювальні бесіди щодо недопущення випадків викидання побутового сміття в місцях загального користування. У разі злісного невиконання рекомендацій комісії на порушників будуть складені протоколи та буде притягнуто їх до адміністративної відповідальності.

Пам’ятайте, Ямпіль –  наш спільний дім, і від кожного з нас залежить, яким він буде зараз і яким ми його залишимо для прийдешніх поколінь.

2

4

3