Долучайтеся до хорошої справи

5

Слава про наших ямпільських лебедів, що вже не один рік поспіль зимують на річці Дністер, розійшлася уже далеко за межі Ямполя та цілого району. Помилуватися неймовірною красою благородних птахів приїздять не лише місцеві мешканці, а й гості міста. Разом із сотнями лебедів тут комфортно себе почувають і дикі качки та інші птахи, яких і не злічити.

Водоплавні птахи облюбували нашу річкову місцевість, лебеді звикли до людей, підпливають близько до берега. За ініціативи міської ради було організовано процес підгодівлі пернатих у холодну пору року. Люб’язно зголосилися надати допомогу у вигляді корму місцеві приватні підприємці Пивовар М.О., Кілігой Л.В., Домбровський О.М. та супермаркет «АТБ». Щодня охоче висипають зерно, капустяне листя та інші смаколики на річкове узбережжя працівники Ямпільської рятувальної станції.

Сьогодні до приємного процесу підгодівлі птахів долучилися і працівники та депутати міської ради, працівники районного центру зайнятості та інші небайдужі громадяни.

Пропонуємо всім охочим приходити до Дністра погодувати лебедів та качок. Піднесений настрій та заряд позитивної енергії від споглядання природної краси для вас буде гарантований. А ситі птахи будуть вам дуже вдячні за прояв доброти та милосердя.

6

2

2-1

3

71