Відбулась 30 сесія 7 скликання Ямпільської міської ради

1-1

05 лютого відбулася чергова 30 сесія Ямпільської міської ради, на якій було розглянуто та прийнято рішення по ряду питань. Першим питанням порядку денного був звіт міського голови Анатолія Юрченка про роботу виконавчого комітету Ямпільської міської ради за 2018 рік, який доповнювався  слайдами з документально підтвердженими цифрами та фото. Під час звіту міський голова робив акценти на основних напрямках та результативності  діяльності міської ради протягом звітного року. До відома присутніх депутатів, громадськості, представників ЗМІ було представлено звітну інформацію щодо: внутрішньої роботи ради; наповнення та виконання міського бюджету; виконання робіт з поліпшення об’єктів житлово-комунального господарства; інвестиційної діяльності; питань вуличного освітлення, стану та ремонту міських доріг; водопостачання; освіти, культури; соціального забезпечення; міжнародної співпраці, земельних питань; роботи з благоустрою міста та охорони довкілля; співпраці з громадськими організаціями; питання діяльності центру надання адміністративних послуг тощо.

Також було розглянуто звернення організацій та мешканців міста з різних питань, в тому числі щодо продовження договорів оренди приміщень установ, надання допомоги громадянам міста на лікування та ряд земельних питань, прийнято відповідні рішення.

На завершення сесії заслухали звіт командира громадського формування «Кордон» Василя Соболевського про роботу даної організації протягом минулого 2018 року.

2

3

4