Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України!

news-tH4WPLhYho

Щирo вітаю вас із прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України!

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. І в складні часи сьогодення наша армія доводить, що вона може виконувати покладені на неї функції на належному рівні. Вона модернізується, міцніє, розвиває свій військовий потенціал, поповнюється висококваліфікованими кадрами і є гарантом стабільності та безпеки України. У нелегкий для країни час солдати та офіцери Української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.

Схиляю голову у пам’яті перед загиблими героями, які віддали найдорожче – власне життя, для того, щоб уберегти мирне небо України. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок. Від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу.

Нехай любов до України, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Щиросердно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, оптимізму, життєвих гараздів, наснаги й успіхів у вашій звитяжній службі в ім’я миру і спокою на нашій благословенній землі. Нехай береже вас Бог!

Мирного неба над Україною!
Слава Збройним силам України! Слава Україні!

 

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко