Шановні працівники органів прокуратури!

J1aie10q

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку.

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського спокою.

Сьогодні нашою спільною метою є побудова міцної цивілізованої правової української держави, в якій пануватиме мир, достаток, злагода, порядок, а громадяни почуватимуться пошанованими та захищеними. І якраз ви покликані своєю працею забезпечувати захист прав та інтересів кожного українця, контролювати дотримання законодавства у всіх сферах життя нашого суспільства, зміцнювати правові засади національної державності.

Впевнений, що високий професіоналізм працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть зміцненню правової системи, надійному захисту громадян, дотриманню прав та свобод українців.

У день професійного свята бажаю всім працівникам прокуратури міста міцного здоров’я, сили духу, успіху, невичерпної енергії, професійних здобутків та наполегливості у досягненні цілей! Нехай вашу роботу супроводжують патріотизм, сумління і гідність. Бажаю добробуту вашим родинам. Нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами!

 

З повагою, міський голова  Анатолій Юрченко