Шановні ямпільчани!

З Днем народження, місто 2! - копия

Щиро вітаю всю громаду, кожного містянина, кожну родину з Днем міста ‒ світлим святом, яке обов’язково повинно бути в нашому житті, щоб наповнити його гордістю за наш мальовничий край, наших трудящих людей, духовністю і вірою в майбутнє, у мир і спокій в нашій країні.

День народження міста,як і день народження будь-якої людини ‒ це гарна нагода згадати наші позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань.

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш Ямпіль. Рідне місто славиться людьми – талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Дорогі ямпільчани, дякую кожному з вас за все, що ви робили та робите для рідного міста. Бажаю всім міцного здоров’я, родинного щастя, віри, любові, добробуту і успіхів, а нашому місту ‒ щасливих подій, економічного і соціального розквіту і перспектив.  Божого вам благословення  та нових звершень на благо рідного міста. Нехай наш Ямпіль, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

З Днем народження, Ямполе!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко