У будь-якій ситуації залишайтеся людьми

DSCN5401

Ямпільська міська рада надає роз’яснення для уникнення непорозумінь з питань користування контейнерними майданчиками. Деякі жителі багатоквартирних будинків міста ведуть активну боротьбу з тими громадянами, які, не уклавши договір з КП «Ямпіль-комунгосп» на вивезення твердих побутових відходів, викидають побутове сміття в контейнери біля їхнього будинку. Все правильно, так і має бути – не платиш за послугу – не користуєшся нею. Але виникають випадки, коли жителі багатоквартирних будинків перешкоджають користуватися сміттєвими контейнерами мешканцям приватного сектору, які проживають з ними в одному мікрорайоні, та мають договори із комунальним підприємством і вчасно сплачують за вивезення сміття.

Тому інформуємо громадськість про те, що контейнерні майданчики є комунальною власністю міста, а не приватною власністю жителів будинків, вони перебувають на балансі організації, яка безпосередньо займається їх обслуговуванням згідно затвердженого графіка, і саме ця організація визначає місця збору сміття на договірних умовах. Міська рада закликає всіх жителів м. Ямполя укладати договори із КП «Ямпіль-комунгосп» на вивезення ТПВ та вчасно сплачувати за вивезення сміття, і тільки тоді можна буде уникнути виникнення стихійних сміттєзвалищ, внаслідок чого забруднюються придорожні території, узбережжя річок, паркові зони тощо.

 

ПАМ’ЯТАЙТЕ:

КОНТЕЙНЕРНИЙ МАЙДАНЧИК ПРИЗНАЧЕНИЙ

ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ:

  1. УКЛАЛИ ДОГОВІР З КП «ЯМПІЛЬ-КОМУНГОСП»

НА ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

  1. ЗДІЙСНЮЮТЬ ОПЛАТУ
  2. ПРОЖИВАЮТЬ У ДАНОМУ МІКРОРАЙОНІ (багатоквартирні будинки та приватні домоволодіння)

Будьте доброзичливішими один до одного, не провокуйте та не підтримуйте конфліктних ситуацій, знаходьте спільну мову у випадку виникнення непорозумінь, адже всі ми заслуговуємо на те, щоб жити та працювати у чистому та охайному місті, з прибраними дорогами, площами, парками, скверами.