“Маленькі зірки” на другому Вокальному міжнародному фестивалі-конкурсі

Головне фото

09 червня Ямпільський будинок дитячої та юнацької творчості (директор  Олена Фурман) приймав талановитих зірок. Відбувся 2-ий Вокальний міжнародний фестиваль-конкурс «Small Stars», проведений за підтримки Ямпільської міської ради. Оцінювали виконавську майстерність конкурсантів найкращі діячі культури та мистецтв України та Молдови: Наталія Регеша – заслужений діяч України, завкафедрою народно-хорового співу Київського національного університету культури і мистецтв; Алла Ляховецька-Гуцул – викладач музичного ліцею ім. С. Рахманінова (м. Кишинеу), лауреат республіканських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів; Тетяна Магнушевська – викладач-методист Гніванської дитячої музичної школи, директор обласного дитячого конкурсу «Осіння мелодія»; Петро Мерезін – старший викладач хорових дисциплін, завідуючий кафедрами Академії мистецтв м. Житомир. Ініціатор конкурсу – керівник сольно-вокального гуртка Ямпільського БДЮТ Ірина Махновецька.

Під час відкриття фестивалю до вітального слова було запрошено міського голову Анатолія Юрченка, який учасникам конкурсу побажав гарно виступити, членам журі – гарно оцінити, а всім присутнім у залі – отримати масу задоволення від перегляду конкурсних номерів.

Конкурсантів, які прибули з різних населених пунктів Вінницької області,  було розділено на три вікові категорії: молодшу, середню та старшу та ще одну категорію – дуети та ансамблі. Далі розпочалося справжнє співоче свято, до уваги журі та глядачів були представлені різножанрові пісні у виконанні талановитих дітей.

Для всіх присутніх в якості запрошених гостей виступив зразковий танцювальний колектив «Сонечко» Ямпільського БДЮТ із запальним танцем «Дискотека».

За підсумками конкурсу було оголошено результати членів журі, відповідно до яких учасники були нагороджені дипломами, кубками та заохочувальними подарунками. Головну нагороду вокального фестивалю –  Гран-Прі – здобула ямпільчанка Дарія Алісєвіч.

Також грамотами було відзначено і керівників учасників конкурсного відбору. Членам журі було вручено подяки від дирекції БДЮТ.

Міська рада щиро вітає всіх, хто долучився до організації та проведення такого гарного фестивалю-конкурсу, забезпечив чудову атмосферу та надав можливість творчим дітям виступити на сцені, показати свій талант та позмагатися за головну нагороду.

1

3

2

4

5

6

7

8-1

9

10

11

12

13

14

1516

17

18

19

20

21

22

24

25

26

27

 

 attachment wp-att-7156