Зразковий танцювальний колектив «Сонечко» взяв участь у фіналі «ART DANCE 2018» у м. Києві

6

12 травня вихованці хореографічного гуртка Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у фіналі IV Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «ART DANCE 2018», який проходив у м. Києві за участю 100 кращих колективів України. Ямпільчан представляв зразковий танцювальний колектив «Сонечко» у номінації «Сучасний танець» у категорії «Junior» (13-16 років) із запальним танцем «Дискотека».

До складу суддівської колегії, яка оцінювала виступи учасників, входили Владислав Яма (голова журі), Олександр Лещенко, Костянтин Томільченко та інші зіркові судді.

Колектив «Сонечко» був нагороджений дипломом «Один зі ста кращих танцювальних колективів України».  Хоч наші юні зірки і не здобули перемогу, але те, що їм вдалося дійти до фінальної частини всеукраїнського чемпіонату уже свідчить про професійність та майстерність керівника гуртка Валентини Дорош, талант танцюристів, їх якісну підготовку та енергійність. А ми бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, інтенсивніше працювати у цьому напрямі, творчо розвиватися та радувати нас неодноразовими перемогами на танцювальних конкурсах різних рівнів.

5

4

3-1

2

7