До Ямполя завітала делегація із Польщі

2

13 квітня до м. Ямполя у рамках робочої поїздки завітала делегація із сусідньої Польщі у складі 14 чоловік. Очолював делегацію бурмістр ґміни Сицува Славомір Капіца. Разом з ним у складі робочої групи приїхали місцевий депутат, добровольці із польських стражів та представники місцевого телебачення «Полонія-ТВ».

Візит розпочався із прийому у кабінеті міського голови Анатолія Юрченка, під час якого бурмістр розповів про наміри укласти угоду про співпрацю між Ямполем та Сицувом. До діалогу було залучено ксьондза із ямпільського Костелу Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отця Владислава.

По завершенню офіційної розмови польська делегація разом із Анатолієм Юрченком, представниками апарату, депутатського корпусу міської ради та отцем Владиславом відвідали місця поховання польських предків. Особливо зосередили увагу на могилі – пам’ятнику польському музиканту-віолончелісту Костянтину Сарнецькому. Гості були приємно вражені тим, що ввечері гарно освітлюється вулиця Автотранспортна, а також тим, що наразі тривають роботи по встановленню нового паркану навколо території кладовища.

Волонтери перебуватимуть у Ямполі ще кілька днів, щоб традиційно упорядкувати могили своїх предків.

1

3

5

6

7

8

9

10

11