До Ямполя завітала співачка Натаніка

11

10 березня у весняний погожий день до м. Ямполя з благодійною концертною програмою, присвяченою Дню весни, любові та краси, завітала молода та енергійна співачка Натаніка. Концерт відбувся за сприяння міського голови Анатолія Юрченка.

Зала Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості зібрала в цей день глядачів різної вікової категорії. Рудоволоса красуня Натаніка своїм сильним вокалом та сучасним репертуаром зуміла доторкнутися до душі кожного з присутніх. У її виконанні звучали як енергійні пісні, так і ліричні та глибокі романси. Вона вправно тримала увагу глядача, між піснями розмовляла з публікою, жартувала, спускалася зі сцени до глядацької зали, щоб бути ближче до людей, навіть запрошувала піднятись з нею на сцену та заспівати разом. В захваті були і дорослі, і малі, які щедро аплодували співачці. А діти весело підтанцьовували, вручали квіти.

Наприкінці концерту міський голова Анатолій Юрченко подякував виконавиці за такий незабутній захід, чудовий піднесений настрій, та вручив букет червоних троянд. Натаніка охоче роздавала глядачам автографи на плакатах і власних дисках, та з радістю фотографувалася з усіма бажаючими.

1

2

3

4

5

6

9

7

 

12

10

Головне фото

 

13

14

15

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26