Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

news-tH4WPLhYho

Щирo вітаю вас із прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України!

Без власної сильної та боєздатної армії неможливо гарантувати державі стабільність, безпеку та гідне місце у міжнародній спільноті.
У нелегкий для країни час  солдати та офіцери Української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам.

Схиляю голову у пам’яті перед загиблими героями, які віддали найдорожче – власне життя, для того, щоб уберегти мирне небо України. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Щиросердно зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, оптимізму, життєвих гараздів, наснаги й успіхів у вашій звитяжній, жертовній службі в ім’я миру і спокою на нашій благословенній землі. Нехай береже Вас Бог!

Мирного неба над  Україною.
Слава Збройним силам України! Слава Україні!

 

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко