Відбулась 19 сесія 7 скликання Ямпільської міської ради

головне фото

09 листопада відбулася чергова 19 сесія Ямпільської міської ради. На порядок денний було винесено 54 питання. Першим питанням депутати розглянули міську Програму підвищення ефективності роботи комунальних підприємств міста Ямполя на 2018-2022 роки, метою якої є забезпечення ефективності роботи комунальних підприємств міста та надання якісних послуг його жителям. Затвердження даної програми дасть змогу забезпечити безперебійну роботу комунальних підприємств, розширити комплекс виробничих послуг, удосконалити виробничі процеси, що, в свою чергу, забезпечить зростання інтенсивності та збільшення об’ємів робіт у комунальному секторі.

Також на виконання Програми управління об’єктами нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Ямполя було виділено кошти на придбання будівельних матеріалів для проведення капітального ремонту у квартирах, які отримали учасники АТО Паляниця П.І. та Спринчак С.О.

Гострою та наболілою проблемою залишається незабезпечення належного фінансування з районного бюджету субвенції на виплату заробітної плати працівникам дошкільних навчальних закладів міста до кінця поточного року. У вересні міською радою було частково вирішено це проблемне питання та за результатами попередньої 18 сесії виділено 750 тис. грн. на погашення заборгованості по оплаті праці за серпень та вересень. На цій сесії знову було прийнято рішення виділити з міського бюджету кошти в сумі 531 тис. грн. та погасити заборгованість по заробітній платі працівникам ДНЗ за жовтень. Для вирішення такого проблемного питання міською радою було оптимізовано, тобто зменшено видатки на культурно-освітні заходи, на оплату послуг з утримання та розвитку інфраструктури доріг, на капітальні ремонти об’єктів та розвиток соціальної інфраструктури міста.

Також під час засідання сесії було розглянуто питання про надання матеріальної допомоги на лікування ямпільчанам та ряд земельних питань відповідно до заяв керівників установ та громадян міста.