Зразковий танцювальний колектив «Сонечко» відзначився високими результатами

Головне фото

28 жовтня вихованці хореографічного гуртка Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у ІІ турі IV Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «ART DANCE 2018», який проходив у м. Хмельницькому. Ямпільчан представляв зразковий танцювальний колектив «Сонечко» у номінації «Сучасний танець» у категоріях «Кids» (6-10 років) та «Junior» (13-16 років).

Учасники цього танцювального колективу вже неодноразово ставали призерами різних хореографічних конкурсів. У цьому відбірковому турі чемпіонату своїм запальним танцем «Дискотека» (у категорії «Кids») вони зуміли стати переможцями у своїй номінації,  вибороли титул «Золотий чемпіон» та здобули путівку до фіналу чемпіонату, який відбудеться у травні 2018 року у м. Києві. Саме там у них буде можливість поборотися за перемогу та грошовий приз у розмірі 100 тис. грн.

Не залишилася без призового місця і хореографічна постановка «Клітка» (у категорії«Junior») , за виконання якої учасникам зразкового танцювального колективу «Сонечко» було присвоєно титул «Бронзовий чемпіон».

За виконання двох танців колектив був нагороджений дипломами, кубками та сертифікатами на знижку для участі у багатожанровому фестивалі-конкурсі «Winter Fest», який відбудеться у січні 2018 року у ТРГК «Сонячна долина» в с. Бояни Чернівецької області.

Дипломом за вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва було нагороджено керівника зразкового танцювального колективу Валентину Дорош.

До складу суддівської колегії, яка оцінювала виступи учасників, входили Олександр Лещенко (голова журі) та інші зіркові судді (фіналісти телепроектів «Танцюють всі», «Танцюю для тебе»).

Вітаємо наших талановитих танцюристів, їхніх батьків та художнього керівника із такими вагомими досягненнями на відбірковому турі Всеукраїнського чемпіонату, бажаємо їм ще неодноразових високих результатів у різних конкурсах та фестивалях. Колективу «Сонечко» у категорії  «Кids» бажаємо перемогти у фіналі чемпіонату у м. Києві.

2

3