Ямпільський «Тирас» – переможець чемпіонату України з футболу «Золотий колосок»

4

З 05 по 09 серпня 2017 року у м. Очакові Миколаївської області проходив чемпіонат України з футболу «Золотий колосок» серед юнаків 2006 року народження.

Для участі у турнірі було заявлено 8 команд з різних областей України: Львівської, Вінницької, Миколаївської та Одеської. Вінницьку область представляла команда «Тирас» –  вихованці Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи (директор Гречковський Г.І.).

Учасники змагань були розділені на дві групи по 4 команди в кожній. До групи А входили:

– ФК «Янів» (Львівська область);

– ФК «Березнегувате» (Миколаївська область);

– ФК «Радсад» (Миколаївська область);

– ФК «Кодима» (Одеська область).

Групу Б представляли:

– ФК «Тирас» (м. Ямпіль Вінницька область);

– ФК «Янів-09» (Львівська область);

– ФК «Баштанка» (Миколаївська область);

– ФК «Янтарний» (м. Новояворівськ Львівська область).

У перший день змагань ФК «Тирас» зустрівся із юнаками із команди «Янів-09» і виборов перемогу у суперника з рахунком 13:0. На другий день футбольного протистояння ямпільчани зіграли із командою «Баштанка» та виграли із рахунком 4:2. Третій день змагань теж виявився успішним для ФК «Тирас», адже він зумів перемогти ФК «Янтарний» із результатом 2:0.

За підсумками трьох проведених ігор ямпільчани вийшли до півфіналу з 1 місця у своїй групі Б, де зустрілися із юнаками із команди «Радсад», яка зайняла 2 місце у власній групі А. Поєдинок завершився із рахунком 3:1 на користь ФК «Тирас», що дало можливість вихованцям Ямпільської ДЮСШ вийти до фіналу чемпіонату.

У фінальному протистоянні «Тирас» боровся за перемогу з юнаками із команди «Янтарний» з м. Новояворівська Львівської області. Вирішальна гра закінчилася для ямпільчан із переможним рахунком 1:0. Вони зуміли вибороти І місце у чемпіонаті України з футболу «Золотий колосок», за що були нагороджені переможним Кубком, золотими медалями та грамотами.

До складу команди «Тирас» входили: Заверуя Анатолій, Думанський Станіслав, Волянський Назар, Стародубцев Юрій, Сінчишин Костянтин, Старенко Володимир, Вітковський Святослав, Поблоцький Артем, Сауляк Василь, Березовський Володимир, Прокопович Богдан, Шумило Лев, Борсук Іван, Крижанівський Богдан, Прибилович Максим. Тренерами команди юнаків є Геннадій Гречковський та Олександр Мунтян.

До слова, ямпільчанин Артем Поблоцький став переможцем в особистому заліку із жонглювання м’ячем, реалізувавши 155 ударів підряд за хвилину. У персональному змаганні із ударів по воротах на влучність найкращим став ще один ямпільчанин Володимир Старенко.

Вітаємо всіх наших юних футболістів та їх тренерів з перемогою в чемпіонаті України, яку вони здобули в результаті систематичних тренувань та завдяки наполегливості, стійкості та великому прагненню перемогти.  Бажаємо їм оптимізму, загартованості, спортивної витримки та нових перемог на футбольній ниві.