Відпочиваючи на природі, прибирайте після себе сміття!

976a616605811e77f78b80d525a20571

З настанням літнього тепла, періоду канікул та відпусток з’явилося багато охочих відпочити на природі, влаштувати пікнік та розваги на свіжому повітрі. Такий відпочинок приносить задоволення і дітям, і дорослим. Наше мальовниче місто Ямпіль багате місцями для відпочинку на природі. У нас є гарний парк над Дністром, прирічкова зона тощо, де люди мають змогу активно проводити власне дозвілля у літній період.

Проте, є чимало відпочивальників, які після вдалих посиденьок залишають після себе гори сміття: пляшки, поліетиленові пакети, серветки, недопалки цигарок тощо. Подумаймо про те, що нам самим буде неприємно виїхати на відпочинок, щоб відволіктися від сірих буднів, побачити щось незвичайне, отримати порцію приємних вражень, а натомість зустріти сліди перебування своїх попередників.

Міська рада звертається до всіх ямпільчан з великим проханням прибирати за собою сміття після відпочинку на природі. Пам’ятаймо про те, що ми тут живемо, ми цим дихаємо, і потрібно підтримувати чистоту навколишнього середовища. Як-то кажуть, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!