Відбулось засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Головне фото 316.06.17 (1)

Сьогодні, 16 червня, відбулось засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради, під час якого було заслухано звіти про роботу міського будинку дитячої та юнацької творчості за 2016-2017 навчальний рік, про стан питного водопостачання на території м. Ямполя та про підсумки проведення весняного двомісячника по благоустрою та санітарній очистці міста. Також було обговорено тарифи на водопостачання та водовідведення в місті Ямполі.

За результатами засідання було прийнято  рішення щодо:

– надання дозволів на виготовлення проектно-кошторисних документацій на: будівництво дитячого майданчика по вул. Свободи; реконструкцію ДНЗ №1; будівництво міні-футбольного поля по вул. Незалежності; капітальний ремонт окремих ділянок доріг вул. Садової, вул. Вінницької, вул. Дорошенка, вул. Сагайдачного; вибірковий капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Героїв, вул. Соборній, вул. Мануїла Козачинського, пров. Кожухаря, вул. Свободи, вул. Гоголя; реконструкцію частини мережі вуличного освітлення по вул. Гонти, пров. Данила Нечая, вул. Прорізній,  вул. Пирогова, вул. Кутузова; реконструкцію водопровідної мережі по вул. І. Виговського та вул. Нова Лісова;

– доцільності та можливості використання окремих елементів благоустрою міста Ямполя для розміщення об’єктів торговельного, соціально-культурного та іншого призначення.