Нове життя міського тротуару

1

Ямпільська міська рада інформує, що по вулиці Мануїла Козачинського проводиться вимощення тротуару плитами, які попередньо були демонтовані з площі по вулиці Незалежності, яка на даний час теж перебуває в стадії реставраційних робіт. Потреба в оновленні тротуару назріла тому, що старі плити просіли, що призвело до їх викривлення, а в результаті – до калюж та болота після дощів. І дорослі, і діти, оминаючи такі перешкоди, змушені виходити на проїжджу частину дороги, що спричиняє небезпеку для їхнього життя.

У процесі проведення робіт старе непридатне покриття демонтували, підсипали територію гравійною сумішшю, вимостили тротуарну зону частково старими плитами, а також кам’яними демонтованими. Цим самим було збережено колорит міської вулиці та, відповідно, здешевлено ремонтні роботи.

Разом з благоустроєм тротуару на даній вулиці здійснюється відновлення системи відведення дощових вод.

Слід зазначити, що окремі ямпільчани, скориставшись чудовою нагодою, також долучилися до процесу робіт і власним коштом облаштовують заїзди до своїх помешкань. А це ще раз доводить те, що разом, спільними зусиллями, ми можемо змінити наше місто на краще.

2

3