У Ямполі проведено міжрайонний турнір з волейболу серед дівчат

1

13 квітня у спортивній залі Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся міжрайонний турнір з волейболу серед дівчат пам’яті тренера-викладача ДЮСШ Василенка Олексія Васильовича. Змагання проходили за підтримки сім’ї Василенка О.В., відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Ямпільської РДА, Ямпільської міської ради, підприємця Геннадія Вацака.

Позмагатися у спортивній майстерності до Ямполя завітали дівчата-волейболістки зі своїми тренерами із чотирьох районних центрів області: Крижополя, Могилева-Подільського, Чернівців та Шаргорода. Ямпільчани були представлені двома командами.

За підсумковими результатами турніру перемогу здобула волейбольна збірна із Крижополя, друге та третє місця вибороли дівчата із Ямпільської ДЮСШ, а юні спортсменки із Могилева-Подільського, Чернівців та Шаргорода зайняли четверте, п’яте та шосте місця відповідно.

По завершенню турніру відбулась урочиста церемонія нагородження, яку проводили директор Ямпільської ДЮСШ Геннадій Гречковський, міський голова Анатолій Юрченко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олеся Віт. На заході також була присутня вдова тренера-викладача Олексія Василенка, пам’яті якого проводився турнір, Василенко Емма Федорівна. Учасників змагань особливо порадувало те, що, окрім спортивних нагород, всі вони отримали солодкі подарунки від підприємця Геннадія Вацака, а також безліч позитивних емоцій від проведеного ігрового дня.

Дякуємо юним волейболісткам та їхнім тренерам за те, що долучаються до проведення ігрових турнірів на міжрайонному рівні, адже це – і обмін досвідом, і здобуття нових спортивних навичок, і, головне, – заряд бадьорості та хорошого настрою. Подальших успіхів вам на волейбольній ниві та нових спортивних досягнень!

2

2-1

3

4

6

7

8

1