До відома жителів м. Ямполя!!!

До уваги

Ямпільська міська рада повідомляє, що Правилами благоустрою міста Ямполя встановлено заборону випасу ВРХ  та птиці в невстановлених місцях, а саме скверах та парках.

В разі порушення зазначених Правил, осіб, винних в їх порушенні, буде притягнено до адміністративної відповідальності у відповідності до чинного законодавства.

При Ямпільській міській раді діє адміністративна комісія, яка розглядає адміністративні протоколи, складені на жителів міста за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», яке тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,  тобто від 340 до 1360 грн.

Слід зазначити, що в попередніх періодах було притягнуто до адміністративної відповідальності четверо осіб за порушення правил благоустрою, випас ВРХ в невстановлених місцях, та накладено на кожного з них адміністративне стягнення у вигляді штрафу – двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн)

Повідомляємо, що рішенням виконавчого комітету міської ради від 27 лютого 2019 року № 30 встановлено місця для випасу ВРХ та птиці:

-вул. Набережна  (з боку р. Русава);

-вул. Виноградна, Свободи (схили гір);

-вул. Прикордонників (схили гір, район кладовища №4);

-вул. Г. Кульчицького, Ковпака, Літова, Гайдамацька (кінець вулиці, схили гір) ;

-вул. Горіхова   (за старим кладовищем №3, схили гір);

-вул. Мічуріна, пр. Мічуріна, Дачна, Нова Лісова, Черешнева, Ломоносова (кінець вулиці, схили гір) ;

– вул. Будівельна, Савіна (кінець вулиці, старий кар’єр).