БІГ БЕНД НАЦІОНАЛЬНОГО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ОРКЕСТРУ ВИСТУПАТИМЕ В ЯМПОЛІ

hqdefault

18 травня 2018 року в м. Ямполі в районному будинку культури о 16.00 годині за підтримки Ямпільської міської ради відбудеться захід з нагоди відзначення Дня Європи в Україні – концертна програма у джазовому стилі у виконанні Національного президентського оркестру, диригентом якого є наш земляк – ямпільчанин Максим Гусак.

Запрошуємо всіх мешканців міста та району долучитися до святкового заходу та відчути високий художній та професійний рівень Національного президентського оркестру.

Вхід вільний.

3,BigBand_

Шановні ветерани, мешканці та гості нашого міста!

Памятаємо

Запрошуємо Вас взяти участь у святкових заходах з нагоди  Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня

19.00 – пам’ятна хода від пам’ятника САУ (Танка) до Обеліска Слави, церемонія покладання квітів та лампадок

9 травня

09.00 – покладання квітів біля Обеліска Слави

09.30 – урочистий концерт з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні у приміщенні Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості.

Міська рада інформує!

images (44)

Згідно з укладеними договорами за тимчасове користування елементами благоустрою міста для розміщення об’єктів торгівлі та іншого призначення протягом квітня 2018 року надійшло на окремий рахунок бюджету міста 20,0 тис. грн. Використано за квітень поточного року на відшкодування витрат, понесених комунальним підприємством, 9,1 тис. грн.

Залишок коштів на рахунку станом на 01 травня 2018 року, акумульованих для ремонту тротуарів та інших заходів з благоустрою міста, становить 170,4 тис. грн.

Запрошуємо на виставку-продаж

Opisanie_i_razvedenie_golubej_porodi_Pavlin

06 травня 2018 року з 7.00 в центрі м. Ямполя на площі біля міського фонтану відбудеться виставка-продаж сільськогосподарської живності, голубів та декоративної птиці.

Ямпільчани та гості міста матимуть змогу помилуватися красою та неординарністю різних видів птиці та тварин, а в колекціонерів-любителів буде можливість придбати окремі екземпляри для поповнення своєї домашньої колекції. Чекаємо на вас!

 

images-24-300x168

До уваги ямпільчан!

Vodokanal-horoda-Yziuma-1

За повідомленням ДП «Ямпільводоканал» у зв’язку з проведенням робіт з усунення технічних несправностей завтра, 26.04.2018 р., з 09.00 до 17.00 години буде зниження тиску води (місцями її відсутність) в системі водопостачання в місті Ямполі, у зв’язку з чим вода не доходитиме до верхніх поверхів багатоквартирних будинків. Підприємство рекомендує містянам запастися необхідною кількістю води та просить вибачення за тимчасові незручності.

 

ОГОЛОШЕННЯ

01_thumb

про продовження строку прийняття документів для участі у конкурсі на право оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Ямполя Вінницької області

Конкурсна комісія Ямпільської міської ради продовжує строк прийняття документів для участі в конкурсі на право оренди вільного нежитлового приміщення дошкільного навчального закладу № 5 по вул. Замостянській, 45 в м. Ямполі:

Кінцевий строк подання документів: 11.05.2018 р. 17:00

Дата проведення конкурсу: 14.05.2018 року 10:00

Повідомляємо, що документи подаються з додержанням умов передбачених в оголошені про проведення конкурсу опубліковане в газеті «Ямпільскі вісті» від 11.04.2018 року.

До відома жителів міста! Триває сплата земельного податку!

i

Ямпільська міська рада інформує жителів міста Ямполя, що триває сплата земельного податку за 2018 рік на території міста, яка триватиме до 29.08.2018 р.

Для отримання інформації щодо суми та рахунку отримувача, землекористувачам та землевласникам м. Ямполя потрібно звернутись в міську раду, кабінет № 8 (телефон 2-20-41), з собою мати довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Увага! Відключення електроенергії!

images (49)

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 23.04.2018 р. з 09.30 до 14.00 години у м. Ямполі частково по вулицях Пирогова, Гагаріна.

Долучайтеся до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Без названия (4)

Ямпільська міська рада доводить до відома громадськості міста, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року  № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів 21 квітня 2018 року необхідно провести День довкілля – суботник з благоустрою в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в населених пунктах із залученням громадськості, підприємств, установ, організацій.

Просимо долучитися до цієї всеукраїнської акції, зачистити території біля помешкань та закріплені території біля будівель установ та організацій усіх форм власності, упорядкувати прилеглі газони, квітники. Зрозуміло, що чистота міста – це справа не одного дня, тому нагадуємо, що у Ямполі триває двомісячник із благоустрою, і тільки разом, день за днем, спільними зусиллями ми зуміємо зробити наше місто охайним та привабливим.

До уваги ямпільчан!

Без названия (1)

За повідомленням ДП «Ямпільводоканал» у зв’язку з проведенням робіт з усунення технічних несправностей завтра, 19.04.2018 р., з 08.30 до 17.00 години буде відсутнє водопостачання в місті Ямполі. Підприємство рекомендує містянам запастися необхідною кількістю води та просить вибачення за тимчасові незручності.

 

1 2 3 20