ОГОЛОШЕННЯ про вивчення попиту на об’єкт оренди

uvaga_thumb-300x200

 

Ямпільська міська рада оголошує про наміри надання в оренду нежитлового приміщення дошкільного навчального закладу №5, загальною площею 2957,9 кв.м, що розташоване за адресою Вінницька область, місто Ямпіль, вулиця Замостянська, будинок 45.

Мета оренди: розміщення суб’єктів господарювання швейної промисловості (інше використання нерухомого майна відповідно до методики визначення орендної плати).

Базовий розмір орендної плати – 4348,11 грн. у місяць.

Умови надання в оренду приміщення: орендар зобов’язаний створити нові робочі місця, провести ремонт приміщення, відшкодувати витрати на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, своєчасно і в повному обсязі здійснювати орендну плату.

Претендентам на оренду приміщення необхідно подати в Ямпільську міську раду заяву про наміри орендувати приміщення, пропозиції щодо виконань умов договору, копію документа, що посвідчує реєстрацію фізичної особи – підприємця або установчих документів для юридичних осіб, підтвердження виду господарської діяльності відповідно до призначення об’єкту оренди.

Пропозиції приймаються протягом 10-ти робочих днів після оприлюднення оголошення. Кінцевий термін прийняття заяв 04 квітня 2018 року за адресою: Вінницька область, місто Ямпіль, вулиця Замкова 94/2.

У разі надходження двох і більше заяв на даний об’єкт оренди, орендодавець оголосить конкурс на право оренди відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна»

 

Увага! Відключення електроенергії!

images (49)

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 21.03.2018 р. з 11.00 до 15.00 години  у м. Ямполі  по вулицях Замковій (№6-72), Героїв (№4-26), Соборній (№20-32), Б. Хмельницького (№5-41), Дружби (№4-43), Пушкіна (№14-29), Яна Замойського (№29-54), Коцюбинського (№1-7), Наддністрянській (№10-25), Святомиколаївській (№11-48), Житній (№3-12).

Увага! Штормове попередження!

Штормове попередження 2

За повідомленням Головного управління ДСНС України у Вінницькій області внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні та у Вінницькій області зокрема очікуються складні погодні умови на найближчі вихідні 17 та 18 березня, які супроводжуватимуться налипанням мокрого снігу з переходом у сильні снігопади, хуртовини, поривами вітру 15-22 м/с, зниженням температури повітря. Можливе ускладнення руху на автошляхах загального користування.

Ямпільська міська рада просить водіїв без нагальної потреби не виїжджати автомобільним транспортом на вулиці міста на період погіршення погоди. Дотримуйтесь правил паркування, надавайте проїзд спецтехніці для розчистки та обробки доріг.

Мешканців міста просимо забезпечити розчистку від снігу території біля своїх помешкань.

Будьте максимально уважними та обережними на дорогах під час складних погодних умов!

Увага! Відключення електроенергії!

images (49)

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 15.03.2018 р. з 13.00 до 16.00 години у м. Ямполі частково по вулицях Свободи, Гоголя, Козацької слави, повністю по провулку Шкільному.

Міська рада інформує!

images (44)

Згідно з укладеними договорами за тимчасове користування елементами благоустрою міста для розміщення об’єктів торгівлі та іншого призначення протягом лютого 2018 року надійшло на окремий рахунок бюджету міста 7,7 тис. грн. Використано за 2 місяці поточного року на відшкодування витрат, понесених комунальним підприємством, 18,3 тис. грн.

Залишок коштів на рахунку станом на 01 березня 2018 року, акумульованих для ремонту тротуарів та інших заходів з благоустрою міста, становить 157,5 тис. грн.

Увага! Відключення електроенергії!

images (49)

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 12.03.2018 р. з 09.30 до 15.00 години  у м. Ямполі частково по вулиці Генерала Кульчицького, повністю по вулицях Дорошенка, Вінницькій та Сагайдачного.

Шановні ямпільчани та гості міста!

images (8)

Ямпільська міська запрошує вас на благодійний весняний концерт молодої та енергійної співачки Натаніки (живий звук), приурочений до Свята жінки та краси.

Концерт відбудеться 10 березня 2018 року о 16.00 у великій залі Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості. Зала опалюється. Вхід безкоштовний!

Чекаємо на вас!

Натаніка плакат

УВАГА! Наближається різке погіршення погодних умов!

Штормове попередження

За повідомленнями синоптиків внаслідок впливу активного циклону на території України 27 та 28 лютого очікуються складні погодні умови: сильні хуртовини та значне зниження температури повітря, в зв’язку з чим можливе ускладнення руху на автошляхах загального користування.

Ямпільська міська рада просить водіїв без нагальної потреби не виїжджати автомобільним транспортом на вулиці міста на період погіршення погоди, а тих, хто виїхав, – бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. Дотримуйтесь правил паркування, надавайте проїзд спецтехніці для розчистки та обробки доріг.

Мешканців міста просимо забезпечити розчистку від снігу території біля своїх помешкань. Будьте максимально уважними та обережними на дорогах під час складних погодних умов! Одягайтеся тепліше, щоб уникнути переохолодження організму або навіть обмороження!

Увага! Відключення електроенергії!

images (49)

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 26.02.2018 р. з 09.00 до 16.00 години  у м. Ямполі частково по вулиці М. Козачинського, повністю по вулиці Щасливій.

Оголошення про ініціювання добровільного об”єднання громад

Bz4w25UCUAAQ6-3

Оголошення
Звернення міського голови м.Ямполя щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.
З метою забезпечення економічного зростання, підвищення самодостатності територіальної громади , розвитку території та покращення добробуту їх мешканців, підвищення ефективності вирішення проблем громади, забезпечення права членів територіальної громади брати участь у підготовці рішення щодо добровільного об’єднання Ямпільської міської територіальними громади з суміжними територіальними громадами, отримання від членів громади пропозицій і зауважень із зазначеного питання, забезпечення конституційності, законності, добровільності, прозорості та відкритості місцевого самоврядування, у відповідності до ст.5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпоряджень міського голови від 22.02.2018р №25 «Про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання громад» та №26«Про ініціювання добровільного об’єднання громад» міський голова Анатолій Володимирович Юрченко звертається до Ямпільської територіальної громади з пропозицією щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.
Адміністративний центр об’єднаної територіальної громади : м.Ямпіль.
Найменування об’єднаної територіальної громади: Ямпільська територіальна громада.
Перелік територіальних громад, яким пропонується об’єднання із зазначенням відповідних населених пунктів:
Порогівська сільська рада – с. Добрянка, с. Пороги, с. Франківка;
Русавська сільська рада – с. Русава, с. Нечуївка;
Гальжбіївська сільська рада – с.Гальжбіївка, с.Біла, с.Улянівка, с.Оксанівка.
Добровільне обєднання громад не призводить до зміни статусу вказаних населених пунктів як сільської місцевості.
Громадське обговорення триватиме впродовж 15 днів із дня опублікування пропозиції до 10.03.2018р. Після завершення обговорення пропозиція міського голови буде подана на наступну сесію Ямпільської міської ради для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи. Громадські слухання відбудуться 5 березня о 16-00 годині в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості ( вул.Свободи буд.130).
Пропозиції і зауваження приймаються за телефоном – 04336-2-11-71, на адресу електронної пошти – yampmr@i.ua, за адресою: м.Ямпіль, вул.Замкова 94/2 ( Ямпільська міська рада).

1 2 3 18