Вітаємо з Днем народження Наталію Мотуз – члена виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Вітання Мотуз

 

Шановна Наталіє Петрівно!

Прийміть найщиріші вітання із Вашим Днем народження! У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів, здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення! Нехай Ваші починання  завжди підтримують однодумці, а професійний шлях повниться новими досягненнями.

Нехай кожен день буде осяяний високим злетом, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Добра, благополуччя, шани, любові та достатку у Вашому домі!

 

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко, депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради

Уповноважений орган з питань  пробації інформує!  

Пробація

     Ямпільський районний сектор філії Державної установа «Центр пробації» у Вінницькій області запрошує до співпраці  наполегливих, відповідальних, толерантних, оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України « Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом та за завданням уповноваженого органу з питань пробації.

Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації

 • Бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички;
 • Націленість допомагати у вирішенні соціальних питань, забезпечення увагою і спостереженням, проведення тематичних заходів;
 • Вік від 18 років (жінки, чоловіки).

До волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, не залучаються:

 • особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість;
 • особи, які раніше були виключені уповноваженим органом з питань пробації зі складу волонтерів пробації через допущення дій і вчинків, які негативно вплинули на репутацію волонтера пробації, уповноваженого органу з питань пробації, порушили права суб’єктів пробації.

Залучення особи до волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, здійснюється уповноваженим органом з питань пробації за письмовою заявою цієї особи (додаток 1) після проходження співбесіди з працівником уповноваженого органу з питань пробації та заповнення анкети волонтера пробації (додаток 2).Під час співбесіди працівником уповноваженого органу з питань пробації з’ясовуються здатність особи до волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, її мотивація, досвід роботи, освіта та інші відомості, що характеризують кандидата у волонтери пробації.

Кандидату у волонтери пробації уповноваженим органом з питань пробації може бути встановлений випробувальний строк до трьох місяців, під час якого вивчаються його моральні та ділові якості.Про включення особи до складу волонтерів пробації вноситься запис до журналу обліку волонтерів пробації (додаток 3).

  Функції волонтера пробації :

 • здійснення наглядових заходів за місцем роботи та навчання засуджених;
 • проведення соціально-виховної роботи із засудженими;
 • складання та реалізація індивідуальних планів роботи із засудженими;
 • проведення індивідуально-профілактичної роботи із засудженими;
 • надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги засудженим;
 • надання допомоги у працевлаштуванні засуджених, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності;
 • реалізація пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням;
 • здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення;
 • реалізація інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Залучення особи до волонтерства у пробації, здійснюється органом пробації за письмовою заявою цієї особи після проходження співбесіди з працівником органу пробації та заповнення анкети волонтера пробації шляхом внесення до списку волонтерів пробації за рішенням керівника органу пробації.

Завдання волонтеру пробації на здійснення волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, орган пробації визначає з урахуванням досвіду роботи, освіти, моральних, ділових якостей, висловлених пропозицій та побажань волонтера пробації.

Уповноважений орган з питань пробації укладає з волонтером пробації, який бере участь у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи, договір про провадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією.

За договором одна сторона (волонтер) зобов’язується за завданням іншої сторони (уповноважений орган з питань пробації) особисто безоплатно здійснювати волонтерську діяльність протягом установленого в договорі строку, а уповноважений орган з питань пробації зобов’язується забезпечити волонтеру пробації можливості для здійснення волонтерської діяльності. У договорі може визначатися порядок відшкодування волонтеру витрат, пов’язаних з виконанням договору.

Договір укладається в письмовій формі та має містити:

 • опис волонтерської діяльності (завдання);
 • період провадження волонтерської діяльності;
 • права та обов’язки сторін;
 • відповідальність за заподіяння збитків;
 • умови розірвання договору.

Виключення волонтера пробації зі складу волонтерів пробації здійснюється у випадку:

 • закінчення строку дії договору;
 • розірвання договору в односторонньому порядку за ініціативою однієї зі сторін.

Взаємодіючи із органами пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі. Тобто, поміж відбуттям певного виду покарання, – ця особа з метою попередження скоєнню нею нового правопорушення отримуватиме комплекс заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

     Ми вас чекаємо за адресою:

Ямпільський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, 24500 м. Ямпіль, вул.Соборна,59, тел. (04336) 2-3246, e-mail: vn27@probation.gov.ua

43003322_2080334698897235_2092027962281951232_o

 

Відбулась 31 сесія 7 скликання Ямпільської міської ради

1

19 березня відбулася чергова 31 сесія Ямпільської міської ради, на якій було розглянуто та прийнято рішення по питаннях згідно порядку денного. Одним з перших розглядалися питання про внесення змін до бюджету міської ради, що дасть можливість ефективного використання коштів бюджету міста.

Враховуючи зміни в законодавстві у сфері освіти, було затверджено Порядок призначення на посаду керівника закладу освіти комунальної власності територіальної громади м. Ямполя, засновником якого є міська рада, в якому передбачено призначення керівника відповідного закладу освіти на посаду рішенням сесії Ямпільської міської ради за результатами конкурсного відбору, що проводитиметься відповідно до даного Порядку, шляхом укладення контракту.

Наступним до розгляду було озвучено питання про прийняття повноважень засновника дочірнього підприємства «Ямпільводоканал» комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». А також про реорганізацію ДП «Ямпільводоканал» КП «Вінницяоблводоканал» у зв’язку з передачею цілісного майнового комплексу даного підприємства із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до комунальної власності територіальної громади міста Ямполя.

Також було розглянуто ряд земельних питань, зокрема щодо надання в оренду ПАТ «Вінницяобленерго» земельних ділянок по м. Ямполю, на яких розташовані трансформаторні підстанції та виробничі будівлі СО «Ямпільські ЕМ» у розмірі 10% від нормативно-грошової оцінки землі.

2

 

Приклад для наслідування

1.1 Меліорація

Ямпільська міська рада нагадує, що з 01 березня триває двомісячник із благоустрою території міста Ямполя, який спрямований на те, щоб зробити наше місто чистим та охайним.

З великою приємністю та вдячністю хочеться відзначити ті організації, їх керівників та очолювані ними колективи, які свідомо підійшли до питання благоустрою міста та вже активно включилися в процес прибирання закріпленої за ними території, а саме Ямпільське міжрайонне управління водного господарства (керівник – Чорній Л.С.), Ямпільська районна комунальна рятувально-водолазна служба (керівник – Левицький В.А.), ТОВ «Укрбалонпостач» (керівник – Пасілецький М.П.), митний пост «Ямпіль» (керівник – Стрижевський О.П.), швейна фабрика ТОВ «НІКА-ТЕКСТ» (керівник Сидоренко Б.В.), ПП «Ямпіль-сервіс» (керівник – Бежнар В.К.).

Комунальні підприємства також активно працюють над очищенням міста після зими. Продовжується  робота по підчистці високорослих дерев, спільно з громадянами, що перебувають на обліку районного центру зайнятості, організовано зачистку від піску та болота узбіч міських доріг.

Закликаємо й інші організації міста брати хороший приклад та активно долучатися до процесу прибирання закріплених за ними територій. Спільними зусиллями зробимо Ямпіль чистим, привабливим та затишним!

1. меліорація

2.2.Газконтора

2.Пасілецький М,П, газконтора

3. Митниця

4.швейна фабрика5. Рятувальна станція

6.Бежнар В.К. ринок

7. КП

Ямпільське бюро правової допомоги інформує!

images (7)

Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО !» Звертайтесь за правовою допомогою. Захищаймо права разом! http:pravo.minjust.gov.ua ,

0 800 213 103 – єдиний контакт центр системи безоплатної правової допомоги.

Відеоролик, ЯМП!, 30сек_Про проект

 

Шановні працівники податкової та митної справи!

D99D17B9-536B-4B71-97B8-8B616B5C4ED6-481-00000019705CF310

Прийміть найщиріші вітання із вашим професійним святом – Днем працівника податкової та митної справи України!

Вашу роль у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою. Зaвдaння, якi сьогоднi стоять пeрeд митною тa подaтковою службaми Укрaїни, вимaгaють внутрiшньої мобiлiзaцiї зусиль, вiдкритого дiaлогу з громaдськiстю тa прeдстaвникaми бiзнeс-структур для зaхисту нaцiонaльних iнтeрeсiв дeржaви, її подaльшої iнтeгрaцiї до свiтового eкономiчного простору.

Високий професіоналізм, компетентність, відповідальність, вміння працювати самовіддано, не шкодуючи сил та прагнення завжди досягати поставлених цілей — це і є характерні риси працівника податкової та митної системи.

Сердечно бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу вам і вашим родинам – міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко

Вітаємо з Днем народження Романа Ільніцького – депутата Ямпільської міської ради!

Ільніцький

Шановний Романе Миколайовичу!

Прийміть щирі та сердечні вітання із Днем народження! У цей святковий день від усього серця бажаємо здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині.

Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Бажаємо Вам здійснення всіх Ваших задумів та планів! Нових вагомих звершень як у житті, так і на професійній ниві!

Нехай у Вашому житті буде якомога більше сонячних днів і позитивних подій!  Бажаємо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком!

 

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко, депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради

Увага! Відключення електроенергії!

images (49)

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 18.03.2019 р. з 9.30 до 16.00 години у м. Ямполі по вулиці Молодіжній, 19.03.2019р. з 13.00 до 16.00 частково по вул. Б. Хмельницького, 20.03.2019 р. з 9.30 до 16.00 по провулку Шкільному та частково по вул. Козацької слави.

Увага! Конкурс!

images (8)

Ямпільська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця робіт із землеустрою щодо оформлення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади (цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) по вул. Пушкіна у м. Ямполі.

Конкурс відбудеться 15 квітня 2019 року о 10:00 год. в адміністративному приміщенні Ямпільської міської ради в кабінеті № 1 за адресою м. Ямпіль вул. Замкова,94/2.

Конкурсні пропозиції приймаються комісією до 9:00 год. 15 квітня 2019 року. З умовами подачі конкурсних пропозицій і проведенням конкурсу можна ознайомитися в кабінеті №1, №8 Ямпільської міської ради.

                                                                                                                            Конкурсна комісія     

 

1 2 3 99