Свобода та гідність – головні цінності демократії у державі

4

Сьогодні, 21 листопада, у м. Ямполі на площі біля пам’ятника Б.Хмельницькому відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Віддати належну шану патріотизму і мужності громадян, які стали на захист національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, прийшли представники влади міста та району, трудових колективів організацій, установ та учнівська молодь.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули на Майдані та у зоні АТО за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Закінчився мітинг покладанням квітів до пам’ятного знака  Героям-ямпільчанам, загиблим в АТО.

1

2

3

5

6

7-1

8

9

Шановні ямпільчани!

з-Днем-гідності

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи! У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує на повагу світової спільноти, це народ, який у 2004 та 2013-2014 роках, активно виявив свою громадянську позицію, продемонструвавши всьому світові зразки патріотизму, мужності, єдності. Це був справжній вияв Свободи та Гідності, які ми повинні нести в майбутнє як головні цінності демократії. І це не просто державне свято, для багатьох з нас – це історія становлення національної самосвідомості, це історія боротьби за українську ідентичність, відстоювання права на свободу, правду, права на незалежність.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

В цей день ми вшановуємо патріотів, які ціною власного життя рішуче відстоювали право всього народу жити у власній, вільній, могутній, процвітаючій європейській державі. Кожен із нас має пам’ятати героїв.

Щиро дякую тим, хто й сьогодні, проявляючи героїзм та мужність, боронить рідну землю.

Бажаю всім жителям міста міцного здоров’я, мирного неба, душевного спокою, родинного благополуччя і злагоди, глибокої і незламної віри у гідне та  щасливе майбутнє України! Хай ніколи відчуття гідності та свободи не залишає кожного з вас!

 

Слава Україні!

Слава Героям!

 

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко

Голова Асоціації міст України Віталій Кличко запропонував план дій для вирішення проблеми забезпечення теплом жителів міст

АМУ

Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту України та Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багато міст. Практично всі ЗМІ поширюють інформацію про зрив опалювального сезону. Найгостріше ця проблема постала у містах Сміла, Кривий Ріг, Шепетівка, Херсон та Кам’янське.

Асоціація міст України не вбачає вини міських голів у такому становищі і раніше неодноразово попереджувала про загрозу критичного стану у сфері теплозабезпечення. Головна проблема – через заборгованість за природний газ та нараховані штрафні санкції НАК «Нафтогаз України», користуючись своїм монопольним становищем, обмежує підприємствам теплоенергетики постачання природного газу. Борги виникли через  заборгованість держави з різниці в тарифах перед підприємствами теплопостачання, яка нині складає 14 млрд грн. А несвоєчасне відшкодування державою коштів за надані пільги та субсидії в окремі пікові періоди у 2016-2018 роках сягало 30 млрд грн. В той же час, громади роками перебувають в судових тяжбах з приватними підприємствами, які неспроможні сплатити за рахунками НАК «Нафтогаз України».

І якщо на підприємствах теплоенергетики комунальної власності питання заборгованості вдається поступово вирішити завдяки реструктуризації боргу спільними зусиллями з громадами, то на теплопостачальних підприємствах державної власності, на які органи місцевого самоврядування не мають жодного впливу, ситуація складається вкрай небезпечна. Мова йде про державні ТЕЦ в Херсоні, Кам’янському, Кривому Розі, Сєвєродонецьку.

Київська міська влада у цьому році зіткнулася  з подібною ситуацію, але подолала її до початку опалювального сезону. Тому мер Києва, голова Асоціації міст України, Віталій  Кличко, спираючись на досвід столиці, запропонував керівникам держави чіткий алгоритм дій з вирішення кризової ситуації з теплопостачанням в українських містах:

– передбачити в проекті Держбюджету на 2019 рік кошти для забезпечення своєчасних  та у повному обсязі розрахунків з підприємствами теплопостачання за надані пільги та субсидії, а також погашення заборгованості з різниці в тарифах;

– вжити заходів для погашення кредиторської заборгованості підприємств теплопостачання та ТЕЦ з державною часткою власності і після цього передати такі підприємства  безоплатно у власність територіальних громад;

– реструктурувати борги комунальних підприємств за спожитий природний газ, списавши нараховані штрафні санкції та пені.

Голова АМУ Віталій Кличко переконаний, що такі дії дозволять уникнути соціальної напруги та забезпечити стале проходження опалювального сезону 2018/2019 років.

 

Прес-служба АМУ

Увага! Відключення електроенергії!

images (49)

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 20.11.2018 р. з 09.30 до 16.00  у м. Ямполі по вул. Вишневій, 23.11.2018 р. з 09.30 до 15.00 по вул. Ковпака.

Шановні сільгоспвиробники!

Сільське господарство

Щиро вітаю вас з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Ви працюєте, постійно долаючи примхи природи, незважаючи на всі негаразди. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, демонструють видатні досягнення у виробництві. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню у кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо нашого міста та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! Хай ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко!

Донька землі, що родить хліб і мрію

23

Так називали добре відому на Вінниччині людину, досвідченого керівника, вмілого організатора виробництва, директора колишнього радгоспу ім. Суворова у м. Ямполі, заслуженого працівника культури, поетесу Галину Степанівну Сіру, вечір пам’яті якої відбувся 15 листопада у великій залі Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості. Захід був організований за ініціативи голови районної організації ветеранів Галини Красної.

Про цікаві сторінки біографії Галини Сірої, яка була дуже зачарована нашою Ямпільщиною, всім присутнім розповіли ведуча заходу, начальник районного відділу освіти, подруги поетеси та просто її знайомі. Поетичними рядками Галини Степанівни проникливо та душевно зуміли розповісти про її особистісні переживання, життєві радощі, перемоги, свята та будні учні загальноосвітніх шкіл міста.

Насамкінець ініціатор заходу Галина Красна подякувала усім, хто знайшов час, щоб прийти, насолодитися творчістю поетеси та віддати шану її пам’яті.

1

2

3

4

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

1718

19

20

21

22

 

Шановні працівники  радіо, телебачення та зв’язку!

b5933

Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Сьогодні на вас покладено надзвичайно важливе завдання – задовольнити зростаючі потреби суспільства в об’єктивній інформації, надійному та якісному зв’язку, що є важливою передумовою інтеграції нашої держави у світовий інформаційний простір. Завдяки вашим професійним навичкам та майстерності впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення, відкриваються небачені досі можливості  людського спілкування.

Прийміть найщиріші слова подяки за вашу сумлінну, наполегливу та нелегку працю, за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність в наданні інформації. З нагоди професійного свята бажаю вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, мирного неба та міцного здоров’я. Нехай ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень, а професійні якості, знання й чесноти служать на благо розвитку нашого міста та України!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко

Ямпільське бюро правової допомоги інформує!

images (7)

Звертайтесь за правовою допомогою. Захищаймо права разом! http:pravo.minjust.gov.ua ,

0 800 213 103 – єдиний контакт центр системи безоплатної правової допомоги.

"https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftomashpilpravovadopomoga%2Fvideos%2F1982774525116827%2F&show_text=0&width=560" 

Наближається погіршення погодних умов

Ожеледиця листопад

За даними Вінницького обласного центру гідрометеорології на 14-15 листопада 2018 року очікується сильний вітер 15-20 м/с, налипання мокрого снігу (місцями до 6 см), ожеледиця!

Ямпільська міська рада просить водіїв без нагальної потреби не виїжджати автомобільним транспортом на вулиці міста на період погіршення погоди,  а тих, хто виїхав, – бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами.

Мешканці міста, будьте особливо обережними на дорогах під час ожеледиці, аби уникнути падінь та травм.

Увага! Відключення електроенергії!

images (49)

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 16.11.2018 р. з 09.30 до 16.00 години  у м. Ямполі по вулицях Житній та Дружби.

1 2 3 86