Вітаємо з Днем народження Мирославу Вжещ – секретаря та депутата Ямпільської міської ради!

Мирослава

Шановна Мирославо Казимирівно!

Прийміть найщиріші вітання із Вашим Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров’я Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя!

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до вас сторицею!

Легкими та змістовими хай будуть Ваші будні, цікавими та яскравими — дні відпочинку. Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного міста та держави!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко, колектив, депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради

Вітаємо з Днем народження Мирославу Вжещ – секретаря, депутата Ямпільської міської ради!

images (9)

Шановна Мирославо Казимирівно!

Прийміть найщиріші вітання із Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай Ваші будні будуть освітлені любов’ю, увагою, щирістю рідних, друзів, колег. Успіхів у будь-яких починаннях та щоденних справах!

Миру і злагоди в особистому житті, родинного благополуччя, домашнього тепла і затишку, позитивних емоцій, довголіття, здійснення всіх Ваших мрій і планів, нових життєвих звершень!

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю на депутатській ниві, чуйність, людяність та уміння творити добро!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко, трудовий колектив, депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради

Крадіжка, а не знахідка

У житті кожного нерідко трапляються випадки втрати особистого майна (мобільні телефони, гаманці, гроші, прикраси, інші особисті речі, тощо) у звичайних буденних ситуаціях, здебільшого зокрема під час відпочинку чи перебування в місцях масового скупчення людей, якими можуть бути стадіон, кінозал, дискотека, кафе, ринок, вокзал, транспорт і таке інше.

Втрачені речі не завжди повертаються особами, які їх знайшли, та замість повернення їх власнику, «привласнюється» для власного використання. Зловмисники, після їх виявлення часто заявляють про те, що вказані речі вони знайшли, тому в їх діях відсутній склад злочину – крадіжка. Проте, даний висновок є хибним.

Зокрема, частина перша статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) КК встановлює кримінальну відповідальність за таємне викрадення чужого майна; вона охороняє право власності і забороняє вчиняти зазначені у ній дії. Ця норма містить обов’язкові ознаки складу злочину, які виокремлюють (ідентифікують) фактично вчинені дії як крадіжку й відрізняють її від діянь, що посягають на інші об’єкти кримінально-правової охорони, або від фактів, які зумовлюють виникнення інших (некримінальних) правовідносин.

Визначальною ознакою крадіжки є суб’єктивна сторона цього злочину, тобто психічне ставлення винної особи до вчинюваних нею дій. Така особа розуміє, що заволодіває чужим майном, усвідомлює, що воно належить конкретному власнику і що вона обертає його на свою користь протиправно шляхом таємного викрадення.

Зміст суб’єктивної сторони цього діяння розкривається через предмет і об’єктивну сторону цього злочину, зокрема через його зовнішні поведінкові ознаки – місце, час, спосіб та обставини скоєння злочину.

Предметом крадіжки завжди є будь-яке чуже майно чи майнові права на нього. Нерідко це майно може знаходитися на відкритій місцевості, у місцях загального користування чи перебувати в іншому доступному місці. Правовий режим такого майна не завжди означає, що воно є нічийним, таким, від якого власник відмовився чи втратив з ним зв’язок.

Про те, що майно, доступ до якого був неутруднений, має власника, що воно тимчасово з якихось причин опинилося поза увагою останнього, що власник фактично не втратив над ним контролю і завжди може його поновити, а також те, що особа, яка виявляє таке майно й заволодіває ним, фактично викрадає його, можуть свідчити такі обставини:

– індивідуальні відмінні ознаки предмета майна (тип, вид, найменування, особливості тощо), з вигляду яких винна особа в змозі визначити власника майна;

– конкретна характеристика місця перебування майна на момент його виявлення, яка дає можливість визначити (побачити, виявити) межі приватності місця знаходження майна;

– зазвичай нетривалий час, упродовж якого у винної особи визріває і реалізується намір заволодіти майном;

– причини появи майна на місці виявлення, умови та обставини його перебування там, з яких можна визначити ознаки належності майна конкретній особі та простежити її зв’язок з ним.

Про умисел на викрадення майна за аналізованих підстав може свідчити поведінка винної особи під час та після злочину. Навіть якщо ця особа до виявлення майна мала якийсь свій порядок дій, після його виявлення відмовляється від своїх планів, заволодіває майном і зникає з місця події.

Для прикладу, Верховним судом України зроблено висновок про наявність складу злочину в діях особи, яка побачивши у комп’ютерному клубі телефон , який там забув інший відвідувач привласнив його, оскільки він знав, що цей телефон належить іншій особі, яка може в будь-який час повернутись за ним.

Таким чином, поширення на виявлений телефон поняття «знахідка», визначення якого дається у статті 337 Цивільного кодексу України (далі – ЦК), є неприйнятним.

Крім того, діючи відповідно до чинного законодавства, особа, яка знайшла загублену річ, зобов’язана негайно повідомити про це особу, яка її загубила, або власника речі і повернути знайдену річ цій особі.

Особа, яка знайшла загублену річ у приміщенні або транспортному засобі, зобов’язана передати її особі, яка представляє володільця цього приміщення чи транспортного засобу.

Якщо особа, яка має право вимагати повернення загубленої речі, або місце її перебування невідомі, особа, яка знайшла загублену (забуту) річ, зобов’язана заявити про знахідку Національній поліції або органові місцевого самоврядування та передати її.

 

 

Прокурор Могилів-Подільської

місцевої прокуратури                                                                           С. Притуляк

Уряд Японії підтримає наше місто

DSC06187      DSC06206

 

Щоб реалізувати задуми в місті,  Ямпільська міська рада шукає і використовує різні джерела фінансування, серед яких участь у  конкурсах та міжнародних грантах. Хоч здобути перемогу складно, саме так вдається компенсувати дефіцит коштів у міському бюджеті.

Проект “Поліпшення санітарних умов дошкільних навчальних закладів міста Ямполя” став одним з переможців торішнього всеукраїнського конкурсу проектів за програмою «Кусаноне», що відбувся за підтримки уряду Японії. До даного проекту залучено громадську організацію “Молодь Ямпільщини”.

13 березня 2017 року у Посольстві Японії відбулась церемонія підписання грантового контракту на 54611 доларів США. На грантові кошти будуть відремонтовані три будівлі двох дошкільних закладів міста, а саме:

  • у ДНЗ №1 “Пролісок” буде відремонтовано та утеплено покрівлі, встановлено водовідведення з покрівель та відновлено вимощення у двох корпусах закладу,
  • у ДНЗ №4 “Сонечко” буде утеплено покрівлю та фасад будівлі, встановлено водовідведення та відновлено вимощення, замінено двоє вхідних дверей.

Про тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для КП “Ямпіль-комунгосп”

аналіз регуляторного впливу

проект рішення на затвердження тарифів на утримання будинків та споруд і прибудинкових територій

додаток 1

Міська рада інформує

Згідно з укладеними договорами за тимчасове користування елементами благоустрою міста для розміщення об’єктів торгівлі та іншого призначення протягом лютого 2017 року надійшло на окремий рахунок бюджету міста 9,7 тис. грн. Використано на відшкодування витрат, пов’язаних з укладенням договорів, збором коштів та прибиранням території, яка використовувалась для торгівлі протягом грудня 2016 року – січня 2017 року 22,6 тис.грн.

Залишок коштів на рахунку станом на 1 березня 2017 року, акумульованих для ремонту тротуарів та інших заходів з благоустрою міста становить 63,4 тис.грн.

УВАГА!!! Погіршення погодних умов!

За даними Гідрометцентру протягом 7-8 лютого очікуються сильні снігопади.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом. Дотримуйтесь неухильно правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів. Варто по можливості відмовитися від поїздок. Краще попередити виникнення надзвичайних ситуацій.

Наполегливо просимо не паркувати автомобілі по краях проїзної частини, так як це перешкоджає проведенню заходів по очищенню доріг від снігу.

Всім мешканцям міста, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання своєчасно прибирати від снігу прилеглу територію.

 

Міська рада інформує

Згідно з укладеними договорами за тимчасове користування елементами благоустрою міста для розміщення об’єктів торгівлі та іншого призначення протягом січня 2017 року надійшло на окремий рахунок бюджету міста 11,1 тис. грн. Витрати, пов’язані з укладенням договорів, збором коштів та прибиранням території, яка використовується для торгівлі протягом січня не відшкодовувались.

З врахуванням коштів, які надходили на окремий бюджетний рахунок у 2016 році, залишок коштів на рахунку станом на 1 лютого 2017 року, акумульованих для ремонту тротуарів та інших заходів з благоустрою міста становить 76,4 тис.грн.

До уваги мешканців міста!!!

У зв’язку з несприятливими погодними умовами – значним обледенінням, власникам автомобілей виїзд та рух автотранспорту не здійснювати без важливих на те причин.

Людям похилого віку, дітям, людям з обмеженими можливостями у пересуванні не виходити із своїх помешкань без нагальної потреби.

Підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання забезпечити нанесення підсипного матеріалу на прилеглу територію.

Всім мешканцям міста бути обережними у пересуванні.

1 2 3